Dolnoslaskie Stowarzyszenie Rozwoju Zeglarstwa
 
Kursy żeglarskie dla firm

jacht
Zapraszamy firmy do szkolenia żeglarskiego swoich pracowników. Wspólne szkolenie w załogach na kursie żeglarskim integruje pracowników, a przy okazji dostarcza nowych doświadczeń i przeżyć. Załogi muszą wspólnie ze sobą współpracować, rozwiązywać problemy, uczyć się, że wszyscy pracują nie tylko na udany manewr ale także na ciekawą przygodę.

Przeprowadziliśmy już szkolenia dla m.in. Castoramy, Internet Designers oraz Contium S.A.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Osobą odpowiedzialną za kursy w naszym Stowarzyszeniu jest:
JanuszPełka - prezes stowarzyszenia, sternik morski, instuktor żeglarstwa od kilkudziesięciu lat (prowadzi kursy, obozy żeglarskie, rejsy morskie, członek i przewodniczący Komisji Egzaminacyjnych: na patenty żeglarskie, mmotorowodne i instruktorskie), morski sternik motorowodny (w 2000 roku - otrzymał honorową odznakę "Zasłużony dla Żeglarstwa Dolnośląskiego" a kilka lat później "Zasłużony dla Żeglarstwa Polskiego" nadaną przez Polski Związek Żeglarski). W 2008r. oraz ponownie w 2012r. został członkiem Rady Gospodarki Wodnej Regionu Wodnego Środkowej Odry Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Od 2007 r. jest także wiceprezesem Wrocławskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. W 2008 roku został członkiem Komisji Śródlądowej Polskiego Związku Żeglarskiego.

Stowarzyszenie zostało także wyróżnione w 2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008,2009, 2010 i 2011 roku przez Wrocławski Okręgowy Związek Żeglarski - za działalność szkoleniową.

  Przeczytaj artykuł: "O żeglarstwie - czyli jak zacząć żeglować i co potem"
  Zobacz zdjęcia z kursu
  Zobacz zdjęcia naszych jachtów
  Jak się przygotować do zajęć?