Dolnoslaskie Stowarzyszenie Rozwoju Zeglarstwa
 
Indywidualne zajęcia dokształcające / przypominające

jacht
Jeśli umiesz już trochę żeglować i chcesz doszlifować swoją wiedzę oraz umiejętności do egzaminu. Lub chcesz przygotować się indywidualnie do egzaminu na patent.

A może posiadasz już od pewnego czasu patent żeglarza lub sternika jachtowego, ale już dawno nie żeglowałeś i chciałbyś przypomnieć sobie jak manewrować jachtem oraz trochę wiedzy teoretycznej - zapraszamy Cię na zajęcia do nas.

Zapraszamy także osoby które mają patent i które chciałyby trochę podszkolić np. swoją rodzinę czy znajomych, przed wspólnym rejsem w wakacje, tak by załoga, którą zabierasz ze sobą nie miała problemu z podstawami manewrowania jachtem.

Zajęcia z Wami będą dostosowane indywidualnie do Waszych potrzeb i wiedzy (szkolenia w tygodniu lub w weekend - dopasujemy się do Twojego kalendarza).

Przy kursach doszlifowujących Twoją formę do egzaminu - kwotę za zajęcia ustalamy indywidualnie w zależności od czasu i celu zajęć oraz składu załogi.
Zajęcia prowadzi osoba ze stopniem Instruktora Żeglarstwa PZŻ.


Zapraszamy do kontaktu z nami.

Osobą odpowiedzialną za kursy w naszym Stowarzyszeniu jest:
JanuszPełka - prezes stowarzyszenia, sternik morski, instuktor żeglarstwa od kilkudziesięciu lat (prowadzi kursy, obozy żeglarskie, rejsy morskie, członek i przewodniczący Komisji Egzaminacyjnych: na patenty żeglarskie, motorowodne i instruktorskie), morski sternik motorowodny (w 2000 roku - otrzymał honorową odznakę "Zasłużony dla Żeglarstwa Dolnośląskiego" a kilka lat później "Zasłużony dla Żeglarstwa Polskiego" nadaną przez Polski Związek Żeglarski). W 2008r. oraz ponownie w 2012r. został członkiem Rady Gospodarki Wodnej Regionu Wodnego Środkowej Odry Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. W latach 2008-2013 roku był członkiem Komisji Śródlądowej Polskiego Związku Żeglarskiego. Od 2007 r. jest także wiceprezesem Wrocławskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego.

  Przeczytaj artykuł: "O żeglarstwie - czyli jak zacząć żeglować i co potem"
  Zobacz zdjęcia z kursu
  Zobacz zdjęcia naszych jachtów
  Jak się przygotować do zajęć?